سرور ابری مالزی
سرور ابری مالزی

سرور ابری مالزیرمسی‌پی‌یو فضاترافیکلوکیشنقیمت/ماهانه
پلن اول۵۱۲ مگابایت۱ هسته10 گیگ512 گیگابایتمالزی280,000تومانثبت سفارش
پلن دوم1 گیگابایت1 هسته30 گیگ1.5 ترابایتمالزی616,000تومانثبت سفارش
پلن سوم2 گیگابایت2 هسته40 گیگ2 ترابایتمالزی873,600تومانثبت سفارش
پلن چهارم4 گیگابایت4 هسته80 گیگ4 ترابایتمالزی1,120,000تومانثبت سفارش
پلن پنجم8 گیگابایت6 هسته160 گیگ5 ترابایتمالزی4,032,000تومانثبت سفارش
پلن ششم16 گیگابایت8 هسته320 گیگ6 ترابایتمالزی7,280,000تومانثبت سفارش

سرور چیست:

سرور سیستم رایانه‌ای است که بطور ۲۴ ساعته روشن است و همواره در طول شبانه روز خدمات ارائه می‌کند. سرور مانند بقیه سیستم‌های رایانه‌ای از منابعی همچون پردازنده، رم، حافظه‌های جانبی و غیره استفاده می‌کند و مشتریان با توجه به نیاز خود می‌توانند از پلنی که دارای منابعی مشخص هست استفاده کنند هاکان سرور انواع سرور‌های ابری، اختصاصی، اشتراکی را با قیمت‌های مناسب و پشتیبانی عالی در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

مفهوم سرور ابری (رایانش ابری):

سرور ابری تشکیل شده از اتصال چند سرور و سیستم رایانه است که با هم تبادل اطلاعات می‌کنند و اطلاعات مهم شما می تواند در هر کدام از آن سرور‌ها ذخیره شده و در صورت از دسترس خارج شدن هر کدام از سرور های ابر سرور دیگر جایگزین شده و ارائه خدمات می‌کند.

مزایای استفاده از سرور ابری :

– امنیت بالا

– سرعت پردازش بالا

– سرویس‌دهی با کیفیت ۲۴ ساعته

سرور ابری مالزی هاکان:

سرور ابری مالزی هاکان سرور از شهر کوالالامپور ارائه می‌گردد که پایتخت مالزی می‌باشد و بزرگترین شهر مالزی محسوب می‌شود. این شهر از لحاظ مساحت و تعداد جمعیت بزرگترین شهر مالزی محسوب می شود. بعلت فاصله جغرافیافی مناسب  با ایران این سرور ها پینگ خوبی را داخل ایران ارائه می دهند.

پس از ثبت سفارش سرور ابری مالزی شما در پنل کاربری خود در هاکان می‌توانید سرور خود را مدیریت کرده و در صورت نیاز منابع سرور خود را افزایش یا کاهش دهید یکی از مزایای سرور های ابری این است که شما به میزان استفاده ای که می‌خواهید و نیاز دارید از منابع استفاده می‌کنید و پرداخت را انجام می‌دهید. این مزیت برای کسب و کار هایی در زمان تبلیغات و جذب مشتری هستند فوق العاده کارآمد است زیرا در صورت بالا رفتن نگهانی ترافیک می توان به راحتی از منابع بیشتر استفاده کنند و بتوانند خدمات دهی خود را قطع نکنند.

نکته مهم در سرور های ابری از جمله سرور ابری مالزی هاکان امنیت بالاست که شما بدون نگرانی از اینکه اطلاعات خود را از دست بدهید از آن استفاده کرده و اطلاعات خود را ذخیره سازی کنید.

هاکان سرور یکی از بهترین پشتیبانی‌ها را برای مشتریان ارائه میدهد و شما می توانید با خیال راحت از پلن های مختلفی که هاکان در اختیار شما قرار می دهد استفاده کنید.

سیستم عامل یکی از مهمترین بخش های سرور و سیستم های کامپیوتری است. تمامی برنامه های نرم افزاری در بستر سیستم عامل انجام خواهد شد و سیستم عامل است که می تواند منابع سخت افزاری را مدیریت کند و از آن ها بنا به نیاز استفاده کند.

یکی از مزایای این پشتیبانی خوب تغییر راحت سیستم عامل است که شما با تماس به بخش فنی یا ثبت تیکت به راحتی اقدام به تغییر سیستم عامل کنید.

بعد از خرید پلن سرور ابری مالزی پیکربندی اولیه سیستم در الویت قرار می گیرد و شما در مدت زمان کمی می توانید به سرور خود دسترسی پیدا کرده از آن استفاده کنید. کارشناسان هاکان همواره در تلاش هستند که مدت زمان انتظار مشتریان برای استفاده از پلن انتخابی را به کمترین حالت ممکن برسانند پس با خیال راحت می توانید پلن خود را سفارش دهید.

سوالات متداول

_ از چه سیستم عاملی استفاده کنیم؟

با توجه به نیازتان می توانید سیستم عامل موردنظر خود را انتخاب کنید.اگر از زبان های برنامه نویسی ای استفاده کنید که پلتفرم های ویندوزی اجرا می شود انتخاب شما مشخص است و اما در غیر این صورت بهتر است که از سیستم های لینوکسی استفاده کنید

_در صورت تهیه سرور های ابری خارج از کشور برای اتصال به مشکل نخواهم خورد؟

جواب شما همواره خیر نخواهد در شرایط متفاوت امکان تغییر پاسخ این سوال وجود دارد اما به طور پیشفرض شما در اتصال به سرور های خارج از کشور به مشکل نخواهید خورد.

سوالات متداول

برخی همراهان ما