سرور اختصاصی ایران

سرور اختصاصی ایران
سرور اختصاصی

سرور اختصاصی ایران

سرور اختصاصی ایران در دیتاسنتر های تبیان، برج میلاد، زیرساخت و صفر و یک قابل میزبانی می‌باشد سخت افزار های سرور اختصاصی ایران از بهترین کیفیت و بروز ترین سخت افزار ها استفاده شده است اگر بیشتر کاربران بازدید کننده شما در ایران قرار دارند پیشنهاد ما سرور اختصاصی از ایران می‌باشد که کمترین پینگ تایم و بالاترین سرعت را به کاربران خود ارائه دهید.

سرور اختصاصی ایران

سرور اختصاصی ایرانمدل سرورسی‌پی‌یو رمهاردترافیکپورتقیمت/ماهانه
پلن اول DL360 Gen92x E5-2620 v3 (12 Cores 24 Threads)32G DDR41x480G SSD DCPort 10 GBit/s3,500,000تومانثبت سفارش
پلن دومDL360 Gen92x E5-2620 v3 (12 Cores 24 Threads)64G DDR42x480G SSD DCPort 10 GBit/s4,300,000تومانثبت سفارش
پلن سومDL360 Gen92x E5-2680 v3 (24 Cores 48 Threads)64G DDR41x960G SSD DCPort 10 GBit/s5,200,000تومانثبت سفارش
پلن چهارمDL360 Gen92x E5-2680 v3 (24 Cores 48 Threads)128G DDR42x960G SSD DCPort 10 GBit/s6,700,000تومانثبت سفارش
پلن پنجمDL360 Gen92x E5-2690 v4 (28 Cores 54Threads)128G DDR42x960G SSD DCPort 10 GBit/s7,300,000تومانثبت سفارش
پلن ششمDL360 Gen92x E5-2690 v4 (28 Cores 54 Threads)256G DDR44x960G SSD DCPort 10 GBit/s10,000,000تومانثبت سفارش

معرفی سرور اختصاصی ایران

سرور اختصاصی ایران به نوعی از میزبانی گفته می شود که در آن یک سرور فیزیکی منحصرا به یک کاربر یا سازمان اختصاص داده شده است. بر خلاف هاست اشتراکی، که در آن منابع یک سرور را بین چندین کاربر به اشتراک می گذارند، سرور اختصاصی عملکرد، کنترل و امنیت بیشتری را ارائه می دهند.

همانطور که مشخص است سرور اختصاصی ایران به این معناست که خدمات میزبانی در داخل کشور انجام می شود و به طور خاص برای افراد و سازمان هایی که می خواهند در داخل کشور فعالیت کنند و به دنبال میزبانی بومی هستند مناسب است. این سرورها منابع سخت افزاری و نرم افزاری بسیار قدرتمندی دارند که به کاربران اجازه می دهد کنترل کاملی بر محیط سرور خود داشته باشند.

با انتخاب سرور اختصاصی ایران، کاربران می توانند از قدرت و عملکرد منابع اختصاصی بهره ببرند و در نتیجه عملکرد وب سایت خود را بهبود ببخشند و سرعت بارگذاری سریع تر و تجربه کاربری را افزایش دهند. علاوه بر آن خرید سرور اختصاصی ایران امنیت داده ها را برای کاربران تضمین می کند و به کاربران امکان می دهد داده های خود را به صورت محلی ذخیره و مدیریت کنند و امنیت و حریم خصوصی را افزایش دهند.

سرور اختصاصی ایران انعطاف پذیری بالایی دارد و به کاربران این امکان را می دهد تا تنظیمات سرور خود را برا اساس نیازهای خاص خود سفارشی کنند. این تنظیمات شامل نصب و پیکربندی برنامه ها و ابزارهای نرم افزاری متناسب با نیازهای آن ها و همچنین ارائه یک محیط میزبانی بسیار سازگار است.

مزایای سرور اختصاصی ایران

در این قسمت از مطلب مزایای سرور اختصاصی ایران را بررسی می کنیم.

سرور اختصاصی ایران در مقایسه با هاست اشتراکی عملکرد و قابلیت اطمینان بیشتری را ارائه می دهد. به این دلیل که منابع به طور اختصاصی به وب سایت یا اپلیکیشن شما اختصاص داده شده است، عملکرد سرور از نظر زمان بارگذاری سریع تر، زمان آپدیت و تجربه کاربری بسیار بهبود یافته است. عملکرد و سرعت بالا یکی از مزیت هایی است که برای کسب و کارهایی که نیاز به ترافیک بالا یا برنامه های پیچیده دارند بسیار اهمیت دارد.

امنیت سرور اختصاصی ایران در برابر سرورهای اشتراکی نیز بهبود یافته است. همانطور که می دانیم امنیت یکی از اولویت های هر کسب و کار آنلاینی است. زمانی که برای میزبانی وب سایت یا اپلیکیشن خود سرور اختصاصی ایران را انتخاب می کنید یک لایه امنیتی اضافی را به دست می آورید. سرور اختصاصی به شما این امکان را می دهد که کنترل کاملی بر اقدامات امنیتی مانند فایروال، کنترل های دسترسی و پروتکل های امنیتی داشته باشید. با این سطح کنترل بالا می توانید به خوبی از اطلاعات حساس مشتریان محافظت کنید.

کنترل کامل و سفارشی سازی یکی دیگر از مزایایی است که با خرید سرور اختصاصی ایران می توانید به دست آورید. برخلاف هاست اشتراکی که منابع بین چندین کاربر به اشتراک گذاشته می شود، سرور اختصاصی ایران قابلیت سفارشی سازی و کنترل بیشتری به شما می دهد. با این ویژگی می توانید سرور را بر اساس نیازهای خاص خود پیکربندی کنید.

همانطور که از نامش پیداست با خرید سرور اختصاصی ایران به منابع خود به صورت انحصاری دسترسی خواهید داشت. این مزیت باعث می شود که شما لازم نیست نگران مصرف سایر وب سایت ها یا برنامه های کاربردی پهنای باند، فضای دیسک یا قدرت پردازش باشید. به دلیل دسترس بودن منابع اختصاصی عملکرد ثابت و قابل اعتمادی را در اختیار خواهید داشت.

مقیاس پذیری بهتر یکی دیگر از مزایای خرید سرور اختصاصی ایران است که باعث می شود همانطور که تجارت شما رشد می کند، نیازهای میزبانی شما نیز افزایش یابد. سرور اختصاصی ایران نیز گزینه های مقیاس پذیری عالی را ارائه می دهد و می توانید متناسب با نیازهایتان منابع را تغییر دهید.

افزایش سرعت وب سایت یکی دیگر از مزیت های استفاده از سرور اختصاصی ایران است. همانطور که می دانید سرعت وب سایت نقش مهمی در رضایت کاربر و سئو دارد. با استفاده از این سرور سرعت بارگذاری بالاتر و عملکرد بهتری دست پیدا کنید. 

میزبانی وب سایت یا برنامه شما بر روی سرور اختصاصی ایرانی تضمین می کند که داده های شما در داخل ایران باقی می ماند. این امر می تواند به ویژه برای مشاغل دارای الزامات قانونی یا نظارتی برای حفظ حریم خصوصی داده ها و رعایت آن ها مهم باشد. با انتخاب سرور اختصاصی ایران خیالتان راحت است که داده های شما تابع قوانین و مقررات محلی است.

یکی دیگر از مزایای استفاده از سرور اختصاصی ایران مقرون به صرفه بودن آن است. در حالی که هاست اشتراکی ممکن است در ابتدا گزینه مقرون به صرفه تری به نظر برسد، یک سرور اختصاصی ایرانی می تواند در دراز مدت در هزینه های شما صرفه جویی کند. با میزبانی مشترک، با رشد وب سایت یا اپلیکیشن شاید نیاز داشته باشید که به یک برنامه با قیمت بالاتر ارتقا پیدا کنید یا حنی در نهایت آن را به یک سرور اختصاصی تغییر دهید. با انتخاب سرور اختصاصی در ابتدا از هزینه های احتمالی انتقال اطلاعات و اختلالات مرتب با مقیاس پذیری زیرساخت میزبانی خود جلوگیری می کنید.

ویژگی های سرور اختصاصی ایران هاکان

بکاپ روزانه

سرویس میزبانی وب نوعی از سرویس میزبانی وب است که به افراد و سازمان ها اجازه می دهد تا وب سایت خود را از طریق وب جهانی به اشتراک بگذارند.

میزبانی فضای ابری

سرویس میزبانی وب نوعی از سرویس میزبانی وب است که به افراد و سازمان ها اجازه می دهد تا وب سایت خود را از طریق وب جهانی به اشتراک بگذارند.

شبکه سریع

سرویس میزبانی وب نوعی از سرویس میزبانی وب است که به افراد و سازمان ها اجازه می دهد تا وب سایت خود را از طریق وب جهانی به اشتراک بگذارند.

100% میزبانی امن

سرویس میزبانی وب نوعی از سرویس میزبانی وب است که به افراد و سازمان ها اجازه می دهد تا وب سایت خود را از طریق وب جهانی به اشتراک بگذارند.

ضمانت بازگشت وجه

سرویس میزبانی وب نوعی از سرویس میزبانی وب است که به افراد و سازمان ها اجازه می دهد تا وب سایت خود را از طریق وب جهانی به اشتراک بگذارند.

24x7 پشتیبانی آنلاین

سرویس میزبانی وب نوعی از سرویس میزبانی وب است که به افراد و سازمان ها اجازه می دهد تا وب سایت خود را از طریق وب جهانی به اشتراک بگذارند.

خرید سرور اختصاصی ایران

برای خرید سرور اختصاصی ایران باید نکاتی را در نظر داشته باشید که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد.

اطمینان حاصل کنید که ارائه دهنده سرور اختصاصی ایران یک زیرساخت شبکه قابل اعتماد و سخت افزار قوی برای به حداقل رساندن خرابی و اطمینان از عملکرد سرور سازگار را ارائه می دهد.

به دنبال یک سرور اختصاصی ایران با مشخصات سخت افزاری قدرتمند از جمله RAM، CPU و ظرفیت ذخیره سازی باشید تا از عملکرد بهینه برنامه ها و وب سایت های خود اطمینان حاصل کنید.

اتصال به شبکه مرکز داده ای که سرور در آن میزبانی می شود را بررسی کنید. به دنبال ارائه دهندگانی باشید که اتصالات شبکه با سرعت بالا و قابل اعتماد را به کاربران ارائه می دهد تا از دسترسی سریع و یکپارچه اطمینان داشته باشید.

موقعیت فیزیکی دیتاسنتر در ایران را در نظر بگیرید. انتخاب یک مرکز داده نزدیک به کاربران هدف شما می تواند تاخیر را به حداقل رسانده و تجربه کاربری را بهبود بخشد.

تعیین کنید که آیا ارائه دهنده هاست گزینه های مقیاس پذیری را ارائه می دهد یا خیر که به شما این امکان را می دهد تا منابع سرور خود را با افزایش نیازهای خود به راحتی ارتقا دهید.

اقدامات امنیتی اعمال شده توسط ارائه دهنده هاست برای محافظت از سرور و داده های خود را ارزیابی کنید. به دنبال ویژگی هایی مانند فایروال، حفاظت DDOS و به روز رسانی های امنیتی منظم باشید تا از ایمنی برنامه ها و اطلاعات حساس خود اطمینان حاصل کنید.

اطمنیان حاصل کنید که ارائه دهنده هاست پشتیبانی فنی قابل اعتماد با پاسخگویی به موقع را ارائه می دهد.

قیمت سرور اختصاصی ایران را در نظر بگیرید و آن ها در ارائه دهندگان مختلف مقایسه کنید. هرچند که قیمت سرور اختصاصی ایران مهم است، تعادل آن با عملکرد و پشتیبانی ارائه شده برای اطمینان از ارزش سرمایه گذاری شما ضروری است.

در نظر داشته باشید که سرور اختصاصی ایران خود را در هر زمان که بخواهید می‌توانید ارتقا دهید و منابع خود را بالاتر ببرید.

سوالات متداول سرور اختصاصی ایران

- سرور اختصاصی‌ ایران هاکان سرور چقدر زمان برای تحویل میخواهد؟

در ساعات ادارای کار تحویل در الویت قرار می گیرد و در کمترین زمان پلن شما تحویل داده می شود و در ساعت های غیر ادارای ساعاتی برای تحویل زمان از شما گرفته می شود.

پشتیبانی سرور اختصاصی ایران به چه صورت انجام میگیرد؟

شما با مراجعه به پنل کاربری خود می توانید مشکلات و سوالات خود را در قالب تیکت برای مجموعه هاکان ارسال کنید. همکاران در کمترین زمان تیکت شما بررسی کرده و پاسخ را برای شما ارسال می کنند. همچنین در صورت نیاز می توانید با مرجعه به صفحه ارتباط با ما برای ما ایمیل ارسال کرده یا بصورت تلفنی با ما ارتباط برقرار کنید.

در سرور اختصاصی ایران از چه نسل سخت افزاری استفاده می شود؟

ما در مجموعه هاکان از بروز ترین و با کیفیت ترین نسل های سخت افزاری استفاده می کنیم تا بهترین خدمت را به مشتریان عزیز ارائه دهیم.

سوالات متداول

برخی از همراهان ما

تماس با ماورود به پنل