سرور اختصاصی آلمان
سرور اختصاصی آلمان

سرور اختصاصی آلمانسی‌پی‌یو رمهاردترافیکپورتهزینه ستاپ قیمت/ماهانه
پلن اول CPU Intel® Core™ i5-1250032G DDR42x 512 GB NVMe SSDPort 1 GBit/s2.655 میلیون تومان2.385 میلیون تومانثبت سفارش
پلن دوم CPU Intel® Core™ i9-12900K128G DDR42x 1.92 TB NVMe SSDPort 1 GBit/s5.895 میلیون تومان5.355 میلیون تومانثبت سفارش
پلن سوم CPU AMD Ryzen™ 5 360064G DDR42x 512 GB NVMe SSDPort 1 GBit/s2.115 میلیون تومان1.845 میلیون تومانثبت سفارش
پلن چهارم CPU AMD Ryzen™ 7 3700X64G DDR42x 1 TB NVMe SSDPort 1 GBit/s3.195 میلیون تومان2.925 میلیون تومانثبت سفارش
پلن پنجم CPU AMD Ryzen™ 9 3900128G DDR42x 1 TB NVMe SSDPort 1 GBit/s4.815 میلیون تومان4.545 میلیون تومانثبت سفارش
پلن ششم CPU AMD Ryzen™ 9 5950X128G DDR42x 3.84 GB NVMe SSDPort 1 GBit/s5.355 میلیون تومان5.085 میلیون تومانثبت سفارش

سرور اختصاصی

سرور اختصاصی آلمان

سرور اختصاصی آلمان به معنی داشتن یک سرور فیزیکی اختصاصی در مرکز داده آلمانی است که صاحبان کسب و کارها و نیازمندان به سرویس های حجیم و پرترافیک می‌توانند از آن استفاده کنند. سرور اختصاصی آلمان ، به طور خاص برای کسب و کارهای بزرگ و سایت‌های با بازدید بالا و نیاز به منابع سرور قابل استفاده است. با داشتن یک سرور اختصاصی، کاربران می‌توانند از سطح کنترل و امنیت بیشتری نسبت به سرور مجازی و یا ابری برخوردار باشند.

کاربرد سرور اختصاصی آلمان

سرور اختصاصی آلمان به دلیل داشتن ویژگی‌های قدرتمند و پایدار، برای کاربردهای مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این سرورها به صورت اختصاصی برای یک کاربر یا سازمان در دسترس هستند و در بسیاری از موارد برای کاربردهای بزرگ و پیچیده استفاده می‌شوند. به عنوان مثال، شرکت‌ها و سازمان‌ها معمولاً از سرورهای اختصاصی برای نگهداری وب سایت، سرویس‌های ابری، بانک‌های اطلاعاتی، تحلیل داده‌ها، بازیابی اطلاعات و پشتیبانی سرویس‌های اینترنتی استفاده می‌کنند. همچنین، در بسیاری از صنایع از جمله حوزه امنیتی، ارتباطات، پزشکی و مهندسی نیز از سرورهای اختصاصی برای پردازش داده‌های بزرگ و بحرانی استفاده می‌شود.

انواع سرور اختصاصی آلمان

انواع سرور اختصاصی آلمان شامل سرورهای رکمونت شده، سرورهای تور، سرورهای GPU، سرورهای ذخیره‌سازی، سرورهای مجازی‌سازی، سرورهای پردازشی و سرورهای پشتیبانی می‌شوند. سرورهای اختصاصی آلمان براساس اندازه، قدرت، قابلیت‌ها و دیگر ویژگی‌ها به چندین نوع تقسیم می‌شوند. برخی از انواع معمول سرور اختصاصی آلمان عبارتند از:

سرور رکمونت (Rackmount Server)

سرورهای رکمونت به صورت اختصاصی ساخته شده و در قفسه‌های رک یا کابینت‌های رکمونت می‌گنجند. این نوع سرور اغلب برای بزرگنمایی و مدیریت مجتمع‌های داده استفاده می‌شود.

سرور برجی (Tower Server)

 این نوع سرورها به صورت برجی طراحی شده‌اند و معمولاً در محیط‌های کوچکتر، مانند شرکت‌ها، مغازه‌ها، یا محیط های خانگی استفاده می شوند

سرور blade

در این نوع سرور، کارایی قابل توجهی در مقایسه با سرورهای دیگر دیده می‌شود. بر خلاف سرورهای رکمونت، این سرورها در یک کابینت خاص به نام chassis قرار می‌گیرند و در آن چندین سرور blade قرار می‌گیرد.

سرور های بالا رده (High-End Server)

این سرورها دارای قدرت و سرعت بالایی هستند و برای برنامه‌هایی مانند پایگاه داده‌های بزرگ، شبکه‌های اجتماعی بزرگ، برنامه‌های تجاری بزرگ و غیره استفاده می‌شوند.

سرورهای GPU

در این نوع سرور، یک یا چند کارت گرافیک برای استفاده در برنامه‌های پردازش تصویر یا سایر برنامه‌هایی که نیاز به قدرت پردازشی بالا دارند، استفاده می‌شود.

ویژگی های سرور اختصاصی آلمان هاکان سرور

بکاپ روزانه

سرویس میزبانی وب نوعی از سرویس میزبانی وب است که به افراد و سازمان ها اجازه می دهد تا وب سایت خود را از طریق وب جهانی به اشتراک بگذارند.

میزبانی فضای ابری

سرویس میزبانی وب نوعی از سرویس میزبانی وب است که به افراد و سازمان ها اجازه می دهد تا وب سایت خود را از طریق وب جهانی به اشتراک بگذارند.

شبکه سریع

سرویس میزبانی وب نوعی از سرویس میزبانی وب است که به افراد و سازمان ها اجازه می دهد تا وب سایت خود را از طریق وب جهانی به اشتراک بگذارند.

100% میزبانی امن

سرویس میزبانی وب نوعی از سرویس میزبانی وب است که به افراد و سازمان ها اجازه می دهد تا وب سایت خود را از طریق وب جهانی به اشتراک بگذارند.

ضمانت بازگشت وجه

سرویس میزبانی وب نوعی از سرویس میزبانی وب است که به افراد و سازمان ها اجازه می دهد تا وب سایت خود را از طریق وب جهانی به اشتراک بگذارند.

24x7 پشتیبانی آنلاین

سرویس میزبانی وب نوعی از سرویس میزبانی وب است که به افراد و سازمان ها اجازه می دهد تا وب سایت خود را از طریق وب جهانی به اشتراک بگذارند.

ویژگی های سرور اختصاصی آلمان

برخی از ویژگی‌های سرور اختصاصی آلمان عبارتند از:

 قدرت پردازشی بالا

سرورهای اختصاصی آلمان دارای سخت افزار قدرتمندی هستند که توانایی پردازش و مدیریت بار بالا را دارا هستند.

امنیت بالا

سرورهای اختصاصی آلمان با ماژول های امنیتی و نرم افزارهای ضد هک و ویروسی قدرتمندی مجهز شده‌اند که از امنیت بالایی برخوردارند.

دسترسی کامل

 با داشتن سرور اختصاصی آلمان شما به کنترل کامل و اختصاصی سرور خود دسترسی خواهید داشت که به شما اجازه می‌دهد تا تمامی نیازهای سرور خود را به دلخواه خود تنظیم کنید.

قابلیت تنظیم

با دسترسی به سرور اختصاصی آلمان شما قابلیت تنظیم و سفارشی کردن سخت‌افزار و نرم‌افزار سرور را دارید و می‌توانید آن را بر اساس نیازهای خود تنظیم کنید.

پشتیبانی ۲۴ ساعته

بیشتر شرکت‌های ارائه دهنده سرور اختصاصی در آلمان پشتیبانی ۲۴ ساعته دارند که به شما کمک می‌کند تا در صورت بروز هرگونه مشکل، به سرعت به آن پاسخ داده شود.

سرعت بالا

با توجه به مکان سرورهای اختصاصی در آلمان، سرعت ارتباط با آن‌ها در مناطق اروپایی و خاورمیانه بسیار بالاست و بهترین تجربه کاربری را برای کاربران به ارمغان می‌آورد.

آموزش اتصال سرور اختصاصی آلمان

اتصال به سرور اختصاصی آلمان بستگی به نوع سیستم عامل و نوع ارتباط برقرار شده با سرور دارد. اما به طور کلی، برای اتصال به سرور اختصاصی آلمان، می‌توانید از راه‌های زیر استفاده کنید:

اتصال به سرور اختصاصی آلمان از طریق پروتکل SSH (Secure Shell)

برای اتصال به سرور اختصاصی آلمان از طریق SSH می‌توانید از نرم‌افزارهایی مانند Putty در ویندوز و یا Terminal در سیستم عامل های مبتنی بر لینوکس و مک استفاده کنید. در این روش باید IP آدرس و اطلاعات ورود به سرور (شامل نام کاربری و رمز عبور) را وارد کرده و سپس به سرور متصل شوید.

اتصال به سرور اختصاصی آلمان از طریق نرم‌افزار Remote Desktop

در این روش، با استفاده از نرم‌افزار Remote Desktop، می‌توانید به سیستم عامل سرور اختصاصی آلمان متصل شوید و کارهای خود را انجام دهید. در این روش نیاز است تا IP آدرس سرور و اطلاعات ورود به سرور (شامل نام کاربری و رمز عبور) را وارد کرده و سپس به سرور متصل شوید.

اتصال به سرور اختصاصی آلمان از طریق FTP/SFTP

برای اتصال به سرور اختصاصی آلمان از طریق FTP/SFTP می‌توانید از نرم‌افزارهایی مانند FileZilla در ویندوز و یا Cyberduck در سیستم عامل های مبتنی بر لینوکس و مک استفاده کنید. در این روش نیاز است که IP آدرس سرور، نام کاربری و رمز عبور وب سایت و شماره پورت FTP/SFTP را وارد کنید. سپس به سرور متصل شده و فایل‌های خود را مدیریت کنید.

خرید سرور اختصاصی آلمان هاکان سرور

برای خرید سرور اختصاصی آلمان از هاکان سرور می‌توانید به وبسایت این شرکت به آدرس سایت هاکان سرور مراجعه کنید. هاکان سرور، انواع پلن سرورهای اختصاصی آلمان با مشخصات و قیمت‌های متفاوت قابل مشاهده هستند. برای خرید، می‌توانید یکی از سرورهای مورد نظر را انتخاب کرده و سپس با تعیین مشخصات سفارش خود را ثبت کنید. پس از تأیید سفارش، سرور به صورت آنی به شما تحویل داده می‌شود.

سوالات متداول سرور اختصاصی آلمان

سرور اختصاصی‌های هاکان سرور چقدر زمان برای تحویل میخواهد؟

در ساعات ادارای کار تحویل در الویت قرار می گیرد و در کمترین زمان پلن شما تحویل داده می شود و در ساعت های غیر ادارای ساعاتی برای تحویل زمان از شما گرفته می شود.

پشتیبانی سرورهای اختصاصی هاکان به چه صورت انجام میگیرد؟

شما با مراجعه به پنل کاربری خود می توانید مشکلات و سوالات خود را در قالب تیکت برای مجموعه هاکان ارسال کنید. همکاران در کمترین زمان تیکت شما بررسی کرده و پاسخ را برای شما ارسال می کنند. همچنین در صورت نیاز می توانید با مرجعه به صفحه ارتباط با ما برای ما ایمیل ارسال کرده یا بصورت تلفنی با ما ارتباط برقرار کنید.

در سرورهای اختصاصی هاکان از چه نسل سخت افزاری استفاده می شود؟

ما در مجموعه هاکان از بروز ترین و با کیفیت ترین نسل های سخت افزاری استفاده می کنیم تا بهترین خدمت را به مشتریان عزیز ارائه دهیم.

سوالات متداولبرخی همراهان ما

سرور چیست؟

سرور سیستم رایانه‌ای است بطور ۲۴ ساعته روشن است و همواره در طول شبانه روز خدمات ارائه می کند.

سرور مانند بقیه سیستم‌های رایانه ای از منابعی همچون پردازنده – رم – حافظه های جانبی و غیره استفاده می‌کند و مشتریان با توجه به نیاز خود می توانند از پلنی که دارای منابعی مشخصی هست استفاده کنند.

مجموعه هاکان با پلن‌های مختلف سرورهای اختصاصی بهترین کیفیت را با بهترین قیمت‌ها ارائه می‌دهد. شما با مراجعه به مجموعه فروش هاکان می توانید پلن‌های مختلف سرورهای اختصاصی را مشاهده کنید و پلن مورد نظر خود را تهیه کنید.

سرور اختصاصی چیست؟

در سرور های اختصاصی همان‌گونه که از نام این سرویس مشخص تمامی منابع سرور فیزیکی در اختیار نهاد یا شخص مورد نظر قرار میگیرد و هیچگونه اشتراکی در منابع با بقیه مشتریان ندارند. پس بعلت اینکه تمامی منابع در اختیار شما است باعث می شود که شما از تمامی قدرت سیستم سرور خود استفاده کنید و از پردازش خوب سیستم بهره‌مند شوید.

مزیت های سرور اختصاصی :

 – نداشتن اشتراک در استفاده از منابع فیزیکی

 – پهنای باند بیشتر نسبت به بقیه پلن‌ها

 – قدرت پردازش بالاتر

– نسب هرگونه سیستم عامل بر روی سرویس

کاربرد سرور های اختصاصی :

در سرورهای اختصاصی کاربردهایی از جمله(راه اندازی وب سرویس و اپلیکیشن و ایمیل و بک آپ و غیره) را دارا هستند اما برای بعضی کاربرد ها از جمله گیمینگ و VOIP گزینه فوق العاده بهتری هستند زیرا تمام منابع و پهنای باند در اختیار مدیر سیستم قرار دارد.           

سرور اختصاصی آلمان هاکان :

سرورهای اختصاصی آلمان هاکان از دیتاسنتر هتزنر و شهر فالکن اشتاین تامین و ارائه می‌گردد. در سال 1997 میلادی، شرکت هتزنر توسط مایکل هتزنر در آلمان تاسیس شد و در حال حاضر با داشتن بیش از هزاران سرور در سراسر جهان، به عنوان یکی از بزرگ‌ترین و محبوب‌ترین شرکت‌های ارائه کننده خدمات هاستینگ شناخته می‌شود. دیتاسنتر هتزنر از لحاظ کیفیت شبکه و پورت، در سطح بسیار بالایی قرار داشته و به همین دلیل، سایت‌های ایرانی زیادی با آن همکاری می‌کنند. در واقع ساختارهای این شرکت و نزدیکی به کشورمان نسبت به دیگر دیتاسنترهای بزرگ جهان، باعث شده سرعت ارتباط و مقدار پینگ تایم آن برای ایرانی‌ها بسیار مناسب باشد.

شرکت‌ها‌‌‌ و سازمان‌های بزرگی که امنیت وب‌سایتشان امری بسیار مهم و حساس می‌باشد و به دنبال سرعت، ترافیک و کنترل بالاتر بر روی سرویس خود هستند، باید یک سرویس اختصاصی تهیه نمایند. سرور اختصاصی همان‌طور که از نام آن پیداست به دلیل اختصاصی بودن، امکانات بیشتر و متنوع‌تری را در اختیار مدیر سرور قرار می‌دهد، به‌عنوان مثال در سرورهای اختصاصی محدودیتی در نصب هرگونه نرم‌افزار نخواهید داشت، به هر میزان که نیاز داشته باشید می‌توانید از فضای وب استفاده نمایید.

شما در سرور های اختصاصی آلمان هاکان می توانید از هر سیستم عاملی استفاده کنید و محدودیتی برای نصب و پیکربندی سیستم عامل های مختلف نخواهید داشت. در سرور های مجازی به علت داشتن بعضی از تنظیمات شاید نتوان سیستم عامل موردنظر خود را به راحتی روی آن نصب و پیاده سازی کرد اما در سرور های اختصاصی صفر تا صد تنظیمات سرور توسط نظر مشتری به انجام می رسد.