سرور ابری هلند
سرور ابری هلند

سرور ابری هلندرمسی‌پی‌یو فضاترافیکلوکیشنقیمت/ماهانه
پلن اول 1 گیگابایت1 هسته15 گیگ1 ترابایتهلند406,000تومانثبت سفارش
پلن دوم2 گیگابایت1 هسته20 گیگ2 ترابایتهلند667,000تومانثبت سفارش
پلن سوم4 گیگابایت1 هسته45 گیگ4 ترابایتهلند812,000تومانثبت سفارش
پلن چهارم
6 گیگابایت1 هسته75 گیگ6 ترابایتهلند1,131,000تومانثبت سفارش
پلن پنجم8 گیگابایت1 هسته100 گیگ10 ترابایتهلند1,740,000تومانثبت سفارش

سرور چیست:

سرور سیستم رایانه‌ای است که بطور ۲۴ ساعته روشن است و همواره در طول شبانه روز خدمات ارائه می‌کند. سرور مانند بقیه سیستم‌های رایانه‌ای از منابعی همچون پردازنده، رم، حافظه‌های جانبی و غیره استفاده می‌کند و مشتریان با توجه به نیاز خود می‌توانند از پلنی که دارای منابعی مشخص هست استفاده کنند هاکان سرور انواع سرور‌های ابری، اختصاصی، اشتراکی را با قیمت‌های مناسب و پشتیبانی عالی در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

مفهوم سرور ابری (رایانش ابری):

سرور ابری تشکیل شده از اتصال چند سرور و سیستم رایانه است که با هم تبادل اطلاعات می‌کنند و اطلاعات مهم شما می تواند در هر کدام از آن سرور‌ها ذخیره شده و در صورت از دسترس خارج شدن هر کدام از سرور های ابر سرور دیگر جایگزین شده و ارائه خدمات می‌کند.

مزایای استفاده از سرور ابری :

– امنیت بالا

– سرعت پردازش بالا

– سرویس‌دهی با کیفیت ۲۴ ساعته

سرور ابری هلند هاکان:

سرور ابری هلند هاکان از شهر آمستردام ارائه می‌گردد. آمستِردام پایتخت و پر جمعیت‌ترین شهر کشور هلند است که در استان هلند شمالی در غرب هلند واقع شده است. شهر آمستردام در در کنار رود آمستل بناشده است و از آنجایی که سدهای زیادی برای حفاطت از شهر در برابر سیل آب ساخته شده بود، نام شهر به آمستل دام شهرت یافت که به مرور به آمستردام تغییر نام پیدا کرد.

پس از ثبت سفارش سرور ابری هلند شما در پنل کاربری خود در هاکان ‌توانید سرور خود را مدیریت کرده و در صورت نیاز منابع سرور خود را افزایش یا کاهش دهید.

یکی از مزایای سرورهای ابری این است که شما به میزان استفاده‌ای که می‌خواهید و نیاز دارید از منابع استفاده می‌کنید و پرداخت را انجام می‌دهید.

این مزیت برای کسب و کارهایی در زمان تبلیغات و جذب مشتری هستند فوق العاده کارآمد است زیرا در صورت بالا رفتن نگهانی ترافیک می‌توان به راحتی از منابع بیشتر استفاده کنند و بتوانند خدمات دهی خود را قطع نکنند.

نکته مهم در سرورهای ابری از جمله سرور ابری هلند هاکان امنیت بالاست که شما بدون نگرانی از اینکه اطلاعات خود را از دست بدهید از آن استفاده کرده و اطلاعات خود را ذخیره سازی کنید.

هاکان سرور یکی از بهترین پشتیبانی‌ها را برای مشتریان ارائه می‌دهد و شما میتوانید با خیال راحت از پلن‌های مختلفی که هاکان در اختیار شما قرار می‌دهد استفاده کنید.

سیستم عامل یکی از مهمترین بخش‌های سرور و سیستم‌های کامپیوتری است. تمامی برنامه‌های نرم افزاری در بستر سیستم عامل انجام خواهد شد و سیستم عامل است که می‌تواند منابع سخت افزاری را مدیریت کند و از آن‌ها بنا به نیاز استفاده کند.

یکی از مزایای این پشتیبانی خوب تغییر راحت سیستم عامل است که شما با تماس به بخش فنی یا ثبت تیکت به راحتی اقدام به تغییر سیستم عامل کنید.

بعد از خرید پلن سرور ابری هلند پیکربندی اولیه سیستم در الویت قرار می‌گیرد و شما در مدت زمان کمی می‌توانید به سرور خود دسترسی پیدا کرده از آن استفاده کنید. کارشناسان هاکان همواره در تلاش هستند که مدت زمان انتظار مشتریان برای استفاده از پلن انتخابی را به کمترین حالت ممکن برسانند پس با خیال راحت می‌توانید پلن خود را سفارش دهید.

سوالات متداول

_سرور اختصاصی های هاکان سرور چقدر زمان برای تحویل می خواهد؟

در ساعات ادارای کار تحویل در الویت قرار می گیرد و در کمترین زمان پلن شما تحویل داده می شود و در ساعت های غیر ادارای ساعاتی برای تحویل زمان از شما گرفته می شود.

_پشتیبانی سرور های اختصاصی هاکان به چه صورت انجام میگیرد؟

شما با مراجعه به پنل کاربری خود می توانید مشکلات و سوالات خود را در قالب تیکت برای مجموعه هاکان ارسال کنید. همکاران در کمترین زمان تیکت شما بررسی کرده و پاسخ را برای شما ارسال می کنند. همچنین در صورت نیاز می توانید با مرجعه به صفحه ارتباط با ما برای ما ایمیل ارسال کرده یا بصورت تلفنی با ما ارتباط برقرار کنید.

_در سرور های اختصاصی هاکان از چه نسل سخت افزاری استفاده می شود؟

ما در مجموعه هاکان از بروز ترین و با کیفیت ترین نسل های سخت افزاری استفاده می کنیم تا بهترین خدمت را به مشتریان عزیز ارائه دهیم.

سوالات متداول

برخی همراهان ما