سرور ابری ترکیه

VPS
سرور ابری ترکیه

سرور ابری ترکیهرمسی‌پی‌یو فضاپورت ترافیکلوکیشنقیمت/ماهانه
پلن اول 3 گیگابایتXeon E5 2697 v2 1 Core
40 گیگ1 گیگابیت نامحدودترکیه280,000تومانثبت سفارش
پلن دوم4 گیگابایتXeon E5 2697 v2 2 Core
50 گیگ1 گیگابیت نامحدودترکیه364,000تومانثبت سفارش
پلن سوم6 گیگابایتXeon E5 2697 v2 4 Core
60 گیگ1 گیگابیت نامحدودترکیه476,000تومانثبت سفارش
پلن چهارم8 گیگابایتXeon E5 2697 v2 6 Core
70 گیگ1 گیگابیت نامحدودترکیه644,000تومانثبت سفارش
پلن پنجم10 گیگابایتXeon E5 2697 v2 8 Core
80 گیگ1 گیگابیت نامحدودترکیه840,000تومانثبت سفارش

سرور چیست:

سرور سیستم رایانه‌ای است که بطور ۲۴ ساعته روشن است و همواره در طول شبانه روز خدمات ارائه می‌کند. سرور مانند بقیه سیستم‌های رایانه‌ای از منابعی همچون پردازنده، رم، حافظه‌های جانبی و غیره استفاده می‌کند و مشتریان با توجه به نیاز خود می‌توانند از پلنی که دارای منابعی مشخص هست استفاده کنند هاکان سرور انواع سرور‌های ابری، اختصاصی، اشتراکی را با قیمت‌های مناسب و پشتیبانی عالی در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

مفهوم سرور ابری (رایانش ابری):

سرور ابری تشکیل شده از اتصال چند سرور و سیستم رایانه است که با هم تبادل اطلاعات می‌کنند و اطلاعات مهم شما می تواند در هر کدام از آن سرور‌ها ذخیره شده و در صورت از دسترس خارج شدن هر کدام از سرور های ابر سرور دیگر جایگزین شده و ارائه خدمات می‌کند.

مزایای استفاده از سرور ابری :

– امنیت بالا

– سرعت پردازش بالا

– سرویس‌دهی با کیفیت ۲۴ ساعته

سرور ابری ترکیه هاکان:

سرور ابری ترکیه هاکان سرور از شهر بورسا ارائه می‌گردد بورسا شهری در شمال غربی ترکیه و مرکز اداری استان بورسا است. بورسا چهارمین شهر پرجمعیت ترکیه و دومین شهر پرجمعیت در منطقه مرمره، یکی از مراکز صنعتی این کشور است. بیشتر تولیدات خودرو ترکیه در بورسا انجام می شود. به‌ علت فاصله جغرافیافی مناسب با ایران این سرورها پینگ خوبی را داخل ایران ارائه می‌دهند.

پس از ثبت سفارش سرور ابری ترکیه شما در پنل کاربری خود در هاکان می توانید سرور خود را مدیریت کرده و در صورت نیاز منابع سرور خود را افزایش یا کاهش دهید.

یکی از مزایای سرور های ابری این است که شما به میزان استفاده ای که میخواهید و نیاز دارید از منابع استفاده میکنید و پرداخت را انجام می دهید.

این مزیت برای کسب و کارهایی در زمان تبلیغات و جذب مشتری هستند فوق العاده کارآمد است زیرا در صورت بالا رفتن نگهانی ترافیک می توان به راحتی از منابع بیشتر استفاده کنند و بتوانند خدمات دهی خود را قطع نکنند.

نکته مهم در سرور های ابری از جمله سرور ابری ترکیه هاکان امنیت بالاست که شما بدون نگرانی از اینکه اطلاعات خود را از دست بدهید از آن استفاده کرده و اطلاعات خود را ذخیره سازی کنید.

هاکان‌ سرور یکی از بهترین پشتیبانی‌ها را برای مشتریان ارائه می‌دهد و شما می توانید با خیال راحت از پلن‌های مختلفی که هاکان در اختیار شما قرار می دهد استفاده کنید.

سیستم عامل یکی از مهمترین بخش‌های سرور و سیستم‌های کامپیوتری است. تمامی برنامه‌های نرم افزاری در بستر سیستم عامل انجام خواهد شد و سیستم عامل است که می‌تواند منابع سخت افزاری را مدیریت کند و از آن‌ها بنا به نیاز استفاده کند.

یکی از مزایای این پشتیبانی خوب تغییر راحت سیستم عامل است که شما با تماس به بخش فنی یا ثبت تیکت به راحتی اقدام به تغییر سیستم عامل کنید.

بعد از خرید پلن سرور ابری ترکیه پیکربندی اولیه سیستم در الویت قرار می‌گیرد و شما در مدت زمان کمی می‌توانید به سرور خود دسترسی پیدا کرده از آن استفاده کنید. کارشناسان هاکان همواره در تلاش هستند که مدت زمان انتظار مشتریان برای استفاده از پلن انتخابی را به کمترین حالت ممکن برسانند پس با خیال راحت می توانید پلن خود را سفارش دهید.

سوالات متداول

_ از چه سیستم عاملی استفاده کنیم؟

با توجه به نیازتان می توانید سیستم عامل موردنظر خود را انتخاب کنید.اگر از زبان های برنامه نویسی ای استفاده کنید که پلتفرم های ویندوزی اجرا می شود انتخاب شما مشخص است و اما در غیر این صورت بهتر است که از سیستم های لینوکسی استفاده کنید

_در صورت تهیه سرور های ابری خارج از کشور برای اتصال به مشکل نخواهم خورد؟

جواب شما همواره خیر نخواهد در شرایط متفاوت امکان تغییر پاسخ این سوال وجود دارد اما به طور پیشفرض شما در اتصال به سرور های خارج از کشور به مشکل نخواهید خورد.

سوالات متداول

برخی همراهان ما

تماس با ماورود به پنل