سرور مجازی امارات-هاکان سرور

سرور مجازی امارات

سرور مجازی امارات یکی از ده ها سرور مجازی است که توسط شرکت هاکان سرور ارائه و توسط افراد حقوقی و حقیقی فراوانی مورد استفاده قرار می گیرد. یک سرور مجازی اعم از سرور مجازی امارات عملکردی مشابه با سرور فیزیکی دارد با این تفاوت که در سرور مجازی امارات و سایر سرورهای مجازی، نرم افزار مجازی سازی این امکان را می دهد تا منابع این سرور از سرور فیزیکی انتزاع گردد.  برای تفهیم هرچه بهتر این موضوع در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا شما را با چند و چون کارکرد و ویژگی های سرور مجازی امارات و به طور کلی انواع سرور مجازی آشنا کنیم. سرور را می توان سیستم رایانه ای تعریف کرد که به صورت 24 ساعته روشن بوده و تمامی بخش هایی که یک سیستم رایانه ای دارا می باشد، برخوردار است. سرور مجازی امارات یکی از چندین سرور مجازی در سرتاسر دنیا است که در شهر دبی ارائه می گردد. نزدیکی قابل ملاحظه این شهر به کشور ما یکی از امتیازات مهم استفاده از هر نوع سرور مجازی واقع شده در آن می باشد. بر همین اساس یکی از محبوب ترین سرورهای مجازی که توسط گروه هاکان سرور ارائه می گردد، سرور مجازی امارات می باشد.

سرور مجازی امارات

سرور مجازی اماراترمسی‌پی‌یو فضاترافیکلوکیشنقیمت/ماهانه
پلن اول۵۱۲ مگابایت۱ هسته10 گیگ512 گیگابایتامارات290,000تومانثبت سفارش
پلن دوم1 گیگابایت1 هسته30 گیگ1.5 ترابایتامارات638,000تومانثبت سفارش
پلن سوم2 گیگابایت2 هسته40 گیگ2 ترابایتامارات1,020,800تومانثبت سفارش
پلن چهارم4 گیگابایت4 هسته80 گیگ4 ترابایتامارات1,334,000تومانثبت سفارش
پلن پنجم8 گیگابایت6 هسته160 گیگ5 ترابایتامارات1,798,000تومانثبت سفارش
پلن ششم16 گیگابایت8 هسته320 گیگ6 ترابایتامارات2,668,000تومانثبت سفارش

ویژگی های سرور مجازی امارات

کسانی که به دنبال دریافت و خرید سرور مجازی امارات و هر مکان دیگری هستند لازم است در این زمینه اطلاعاتی را کسب نماید. در وهله اول باید بدانیم که سرورهای مجازی که در واقع به نوعی کامپیوتر مجازی به شمار می آیند، مانند سخت افزار دسکتاپ معمولی ترین سیستم های رایانه ای دارای مشخصات فنی، کانفیگ و یا پیکربندی هستند. کیفیت ارائه خدمات از طرف هر یک از سرورهای مجازی از جمله سرور مجازی امارات، بسته به میزان حافظه رم، تعداد هسته های پردازنده، حافظه داخلی (هارد) و ترافیک می تواند در طیف وسیعی قرار گیرد. شرکت های مختلفی در سرتاسر جهان اقدام به ارائه خدمات مرتبط با سرور مجازی می نمایند. اما میزان اقبال آنها در کسب رضایت مشتریان خود بستگی به کیفیت جنبه های مختلف از سرور مجازی ارائه شده از سمت و سوی آنها دارد.

کاربرد سرور مجازی امارات

سرور مجازی امارات و سایر سرور مجازی در سرتاسر دنیا موظف به میزبانی و هاستینگ وبسایت های مختلف هستند. این کارکرد سرور مجازی در واقع فلسفه وجود این نوع از سرورها را تعریف می کند. با خرید سرور مجازی افراد می توانند بخشی از یک سرور اختصاصی را اجاره کرده که این ویژگی خاص سرور مجازی این امکان را به مشاغل بزرگ و کوچک می دهد که از سرور مجازی برای هاستینگ همه یا بخش های متفاوتی از کار خود بهره ببرند. سرور مجازی برای اهداف و منظورهای متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرد. بر همین اساس ما در ادامه به تعدادی از پرکاربردترین استفاده ها از سرور مجازی امارات و سایر سرور مجازی خواهیم پرداخت.

سرور مجازی امارات برای سایت های با تعداد بازدید بالا

یکی از مشکلات روتین سایت هایی که بصورت روزانه دارای بازدید بالایی هستند، کند بودن سرعت بخش های مختلف وبسایت در ارائه خدمات به مخاطبان است. اینگونه وبسایت ها به ترافیک ماهیانه بالا، فضای ذخیره سازی بیشتر و همچنین پردازشگر قوی تر از وبسایت های دارای بازدید پایین تر نیازمند هستند. سایت های با تعداد بازدید بالا می توانند در دسته های مختلفی از جمله سایت های فروشگاهی، آموزشی، خبری و غیره جای بگیرند. تفاوت در خدمات قابل ارائه توسط این وبسایت ها در انتخاب نوع سرور مجازی مورد استفاده آنها اهمیت ندارد. بلکه آنچه مهم است خروجی مورد نیاز این سایت ها جهت ارائه هر چه بهتر خدمات خود به مخاطبین خود می باشد. به همین دلیل انتخاب یک سرور مجازی مناسب با کارایی و سرعت مطلوب می تواند آنها را به بهترین شکل ممکن یاری دهد. ما در گروه هاکان سرور با معرفی و رونمایی سرور مجازی امارات کار را برای اینگونه وبسایت ها به ساده ترین و در عین حال بهترین شکل ممکن فراهم نموده ایم.

سرور مجازی امارات برای راه اندازی ایمیل سرور

امروزه استفاده از اپلیکیشن ها و همچنین فضای مجازی و شبکه های اجتماعی، راه های ارتباطی مختلفی را پیش روی افراد برای برقراری ارتباط در فضای وب باز نموده است. اما واقعیت امر این است که استفاده از ایمیل هنوز هم یکی از محبوب ترین و مرسوم ترین روش های برقراری ارتباط به خصوص در زمینه ارتباطات رسمی به شمار می آید. استفاده از سرور مجازی امارات این امکان را به شرکت ها و گروه های مختلف می دهد که یک سرور مجازی را برای مدیریت سرویس ایمیلی خود اختصاص داده و از این طریق کار مدیریت ایمیل های خود بخصوص ایمیل های اشتراکی را به بهترین شیوه ممکن اجرا نماید.

سرور مجازی امارات برای تهیه نسخه پشتیبان اطلاعات

در عصر ارتباطات و اطلاعات، محافظت از اطلاعاتی که افراد در سیستم های مختلف خود دارند یک امر حیاتی است. اطلاعاتی که افراد در سیستم ها و فضاهای مختلفی ذخیره می کنند، همواره در معرض از بین رفتن یا هک شدن هستند. در چنین شرایطی استفاده از یک سرور مجازی این امکان را به افراد می دهد که با خیالی آسوده در یک مکان امن از اطلاعات خود پشتیبانی کرده و نسخه پیشتیبان اطلاعات خود را برای هر مدت زمانی که مدنظر دارند، ذخیره و بازنمایی کنند. سرور مجازی امارات در تهیه نسخه پشتیبان برای کسب و کارهایی که با حجم وسیعی از اطلاعات سروکار دارند، یک انتخاب مناسب و مطمئن است. امکان دسترسی به اطلاعات و دیتابیس ذخیره شده بر روی سرور مجازی امارات در هر نقطه از جهان، استفاده از این سرور مجازی و سایر سرور مجازی را برای این منظور به انتخابی ایده آل تبدیل کرده است.

سرور مجازی امارات برای ایجاد سرور مجازی بازی

افرادی که در دنیای بازی های کامپیوتری در حال فعالیت و بازی کردن هستند، می دانند که کیفیت و سرعت اینترنت به چه میزانی می تواند در نحوه پیشبرد اهداف بازی های آنها موثر باشد. علاوه بر این دنیای بازی های کامپیوتری یک دنیای تعاملی است که در آن گیمرها مرتبا با یکدیگر ارتباط مجازی دارند. استفاده از یک سرور مجازی نظیر آنچه که ما در سرور مجازی امارات به مشتریان خود ارائه می دهیم، این امکان را به گیمرهای حرفه ای و آماتور می دهد که با عضویت در یک سرور مجازی عضو گروه خاصی از کاربران یک بازی کامپیوتری شده و همچنین به آسانی بتوانند تاخیر آنلاین در زمان بازی کردن را به کمک سرور مجازی امارات به کمترین میزان خود برسانند.

قیمت سرور مجازی امارات

نمی توان یک قیمت کلی برای سرور مجازی امارات و یا هر نوع سرور مجازی دیگری تعیین نمود. چرا که میزان و کیفیت خدمات ارائه شده توسط شرکت های ارائه دهنده سرور مجازی می تواند در طیف وسیعی قرار بگیرد. در زمان خرید سرور مجازی امارات هر یک از شرکت های ارائه دهنده سرور مجازی، پلن های مختلفی را ارائه داده که قیمت سرور مجازی امارات و سایر سرورهای مجازی، بر اساس پلن انتخابی شما تعیین می گردد. ما در گروه هاکان سرور با ارائه خدماتی در خور و شایسته مشتریان خود همواره می کوشیم پلن های قابل ارائه خود را با استاندارهای بین المللی هماهنگ کرده و از این طریق مشتریان خود را با کیفیتی مشابه و چه بسا بالاتر از هر شرکت دیگری در گوشه گوشه جهان میزبانی نماییم. قیمت سرور مجازی امارات ارائه شده در هاکان سرور بر اساس پلن های مختلف قابل ارائه در بخش جدول قیمت ها برای اطلاع متقاضیان عزیز ارائه شده است.

سوالات متداول سرور مجازی امارات

تحویل سرور های مجازی امارات هاکان سرور چقدر زمان میبرد؟

تحویل سرویس ها داخل ایران حداکثر یک روز کاری زمان خواهد برد اما به صورت میانگین ۱ الی ۳ ساعت بعد از ثبت سفارش سرویس به شما تحویل داده خواهد شد

آیا امکان ارتقا سرورهای مجازی امارات وجود دارد؟

بله در هر زمان از سیکل سرویس که بخواهید می‌توانید منابع سرور مجازی امارات خود را ارتقا دهید

آیا میتوان بعد از خرید سرور مجازی امارات سیستم عاملی که روی سرور نصب شده را تغییر داد؟

بله، هر زمان که بخواهید با ثبت تیکت در واحد پشتیبانی سیستم عامل شما تغییر خواهد کرد یا از نو نصب خواهد شد.

سرور مجازی امارات هاکان برای استفاده در چه سیستم عامل هایی مناسب است؟

سرور مجازی امارات هاکان سرور برای استفاده در تمامی سیستم عامل ها از جمله اندروید، ios ، ویندوز و لینوکس قابل استفاده می‌باشد برای اتصال به سیستم عامل های ویندوز از طریق ریموت دسکتاپ و لینوکس از طریق ssh  انجام می‌شود

سوالات متداول

برخی همراهان ما