سرور مجازی ایران-هاکان سرور
سرور مجازی ایران

سرور مجازی ایرانرمسی‌پی‌یو فضاترافیکلوکیشنقیمت/ماهانه
پلن اول 2 گیگابایت2 هسته15 گیگایران315,000تومانثبت سفارش
پلن دوم4 گیگابایت3 هسته30 گیگایران350,000تومانثبت سفارش
پلن سوم8 گیگابایت6 هسته60 گیگایران455,000تومانثبت سفارش
پلن چهارم16 گیگابایت12 هسته120 گیگایران700,000تومانثبت سفارش
پلن پنجم32 گیگابایت24 هسته240 گیگایران1,225,000تومانثبت سفارش

معرفی سرور مجازی ایران

سرور مجازی ایران به معنای یک نوع سرویس میزبانی وب است که در ایران قرار دارد.  درواقع سرور مجازی با استفاده از نرم افزارهای مجازی ساز ایجاد می شود. به طوری که می توان گفت سرور مجازی بخشی از سرور اختصاصی است که توسط این نرم افزارها به به سرور های مجازی اختصاصی تبدیل شده و با سیستم عامل هایی که مد نظر کاربر باشد آماده سازی می شود. این سرور در دیتاسنترهای معتبر و برتر داخل کشور یعنی ایران میزبانی می شود و به همین دلیل به آن سرور مجازی ایران گفته می شود.

سرور مجازی ایران با هدف های مختلفی توسط کاربران استفاده می شود. در واقع سرور مجازی ایران یک ماشین مجازی مشابه سرورهای اختصاصی است که می توان نرم افزارهای مختلفی را بر روی آن نصب کرد و به خوبی قابل اجرا و قابل کنترل باشند. از این رو تمامی کاربران می توانند از خدمات کاربردی سرور مجازی ایران استفاده کنند و می توان گفت اگر شرایط دو سرور مجازی ایران و سرور مجازی خارجی را مشابه در نظر بگیریم، استفاده از سرور مجازی ایران به صرفه تر خواهد بود.

با استفاده از سرور مجازی ایران، کابران می توانند به داده های خود از نزدیک ترین نقطه دسترسی داشته باشند که این ویژگی باعث می شود که برنامه ها و وب سایت ها با سرعت و عملکرد بسیار خوبی در دسترس باشند. اگرچه سرور مجازی است اما به طور اختصاصی در دسترس کابران قرار می گیرد و به این معنا است که منابع سرور به طور کامل به مشتری اختصاص داده می شود، در نتیجه می توان گفت سرور مجازی ایران برای مشتریان امنیت و حریم خصوصی بیشتری را فراهم می کند. به طور خلاصه می توان گفت سرور مجازی ایران برای افرادی که در ایران فعالیت می کنند گزینه مناسب تری خواهد بود و سرعت و عملکرد بهتر و امنیت بیشتری را به ارمغان می آورد.

استفاده از سرور مجازی ایران برای چه موقعیت هایی کاربرد دارد؟

در قسمت قبلی سعی کردیم تمامی امکانات و ویژگی های سرور مجازی ایران را ذکر کنیم و در این قسمت از مطلب نیز می خواهیم کاربردهای استفاده از آن را شرح دهید.

اگر کسب و کار و برنامه های شما در ایران است و می خواهید به کاربران ایرانی خدماتی را ارائه دهید، استفاده از سرور مجازی ایران منطقی است زیرا سرعت و عملکرد وب سایت شما را بهبود می بخشد.

بهبود سرعت بارگیری وب سایت یکی دیگر از کاربردهای استفاده از سرور مجازی ایران است. زمانی که سرورها در نزدیکی کاربران قرار دارند، زمان لازم برای برقراری ارتباط و انتقال داده ها به شدت کاهش می یابد و کاربران می توانند به طور سریع و آسان به وب سایت شما دسترسی پیدا کنند.

در برخی از موارد قوانین و مقررات کسب و کار و فعالیت وب سایت ها ممکن است کار را برای سرورهای خارجی در ایران سخت کند. در این صورت استفاده از سرور مجازی ایران می تواند به شما کمک کند تا به الزامات حقوقی و قوانین مربوطه پاسخ دهید.

اگر یک برنامه یا پروژه مرتبط با شبکه های اجتماعی و محتوای محلی دارید، استفاده از سرور مجازی ایران می تواند به شما کمک کند تا به کاربران محلی دسترسی پیدا کنید و محتوای متناسب با آن ها را ارائه کنید.

با استفاده از سرور مجازی ایران می توانید از سطح بالای امنیت و حفاظت از داده ها برخوردار شوید. با میزبانی داده های خود در داخل ایران احتمال دسترسی غیرمجاز به داده ها کاهش می یابد و امنیت شما تضمین می شود.

مزایای سرور مجازی ایران

استفاده از سرور مجازی ایران مزایای بسیاری برای ایرانیان دارد که با برخی از آن ها در قسمت های قبلی که درباره کاربردها و ویژگی ها و امکانات این سرور صحبت کردیم، آشنا شدید. در اینجا مزایای استفاده از این سرور را به طور دقیق تر مورد بحث قرار می دهیم.

همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم، سرور مجازی ایران سرعت و بهره وری بالایی را به شما ارائه می دهد. این سرور به شما امکان می دهد تا به کاربران محلی خود با سرعت بالا و بهره وری بیشتر دسترسی پیدا کنید. زمان لازم برای برقراری ارتباط و انتقال داده ها به شدت کاهش می یابد که در نتیجه منجر به تجربه بهتری برای کابران می شود.

علاوه بر سرعت، عملکرد سایت شما نیز با استفاده از سرور مجازی ایران بسیار بهبود می یابد و باعث می شود خدمات خود را به نحو احسن به کاربران ارائه دهید. این مزیت برای کسب و کارهایی که بر روی بازار داخلی ایران تمرکز دارند بسیار حائز اهمیت است. درواقع می توانید به بهترین شکل به بازار محلی دسترسی پیدا کنید. این امر باعث می شود تا به راحتی با کاربران خود در ایران در ارتباط بوده و نیازهای آنها را درک کنید و به طور کلی تاثیر مفیدی بر روی روابط تجاری شما خواهد داشت.

یکی از مزایای بسیار مهم استفاده از سرور مجازی ایران بهبود سئو محلی است. با استفاده از این سرور می توانید بهبود قابل توجهی در سئو محلی برای وب سایت خود داتشه باشید. موتورهای جستجو برای نمایش نتایج به کاربران، موقعیت فیزیکی کاربر و سرور را در اولویت قرار م یدهند و به کسب و کارهای داخل ایران برای کاربران ایرانی رتبه بندی بهتری را در نظر می گیرند.

با توجه به اینکه در هر کشوری قوانین و مقررات خاصی برای ارائه خدمات به کاربران در نظر گرفته می شود، با استفاده از سرور ایرانی می توانید اطمینان حاصل کنید که قوانین مربوط به کشور را رعایت کرده و مشکلی در آینده برای کسب و کار شما پیش نخواهد آمد.

همانطور که قبلا نیز اشاره کردیم، یکی از مزایای استفاده از سرور مجازی ایران امنیت و حفاظت از داده هاست که بسیار مورد توجه قرارا گرفته است. سرور مجازی ایران دارای سطح بالایی از امنیت و حفاظت از داده است. با میزبانی داده های خود در ایران، احتمال دسترسی غیرمجاز به داده ها بسیار کاهش می یابد و میزبانی در داخل کشور امکان اعمال استانداردهای امنیتی را فراهم می کند.

نکات مهم پیش از خرید سرور مجازی ایران

لازم است پیش از اینکه برای خرید سرور مجازی ایران اقدام کنید نکاتی را در نظر بگیرید.

 اولین نکته این است که ابتدا نیازهای خود را تعیین کنید. این نیازها شامل میزان منابع سرور، نوع سیستم عامل، نوع ذخیره سازی و میزان حافظه و رم و دیگر ویژگی ها می شود. در این صورت می توانید مطمئن باشید که سروری را می توانید انتخاب کنید که بتواند نیازهای شما را پوشش دهد.

همانطور که می دانید شرکت های زیادی وجود دارند که انواع سرور را مشتریان خود ارائه می دهند، اما تعداد کمی از این شرکت ها هستند که نیاز کاربر و کیفیت خدمات برایشان اهمیت دارد و بسیاری از شرکت ها و کسب و کارها تنها به فکر سود خود هستند. بنابراین مهم است که قبل از خرید سرور مجازی ایران ابتدا شرکت های ارائه دهنده سرور را به دقت بررسی کنید و شرکتی را از از نظر قانونی مجاز است و تجربه و سابقه خوبی در این زمینه دارد را انتخاب کنید.

سرعت و پهنای باند از موارد مهمی هستند که کیفیت عملکرد و ارائه خدمات وب سایت و اپلیکیشن شما به مشتریان را تحت تاثیر قرار می دهد. بنابراین لازم است توجه کنید که سرعت و پهنای باند مورد نیاز خود را تعیین کنید.

امنیت و حفاظت از داده ها از مهم ترین عواملی هستند که در انتخاب سرور مجازی ایران اهمیت دارند. توجه داشته باشید که شرکت مورد نظر از تکنولوژی و ابزارهای امنیتی مناسب برای حفاظت از داده های شما استفاده می کند.

نکته دیگری که هنگام خرید سرور مجازی ایران باید در نظر بگیرید این است که سرور انعطاف پذیر باشد و بتوانید منابع سرور را متناسب با نیازهای خود تغییر دهید. همچنین در نظر بگیرید که شرکت مربوطه پشتیبانی فنی ۲۴ ساعته را به مشتریان ارائه می دهد تا در صورت بروز مشکل در اسرع وقت به آن رسیدگی شود.

قیمت سرور مجازی ایران نیز یکی از مواردی است که برای بسیاری از کابران اهمیت دارد و انتخاب آن ها را محدود می کند. بنابراین قیمت ها را با سایر ارائه دهندگان مقایسه کنید و مطمئن شوید که هزینه ای که برای خرید سرور مجازی ایران می پردازید متناسب با کیفیت و منابعی است که دریافت می کنید.

در پایان نیز لازم است اشاره کنیم که قرارداد خرید سرور را به دقت مطالعه کنید و مطمئن شوید که شرابط انتقال به سرور مجازی ایران را دارید یا خیر و این کار بدون اختلال و بروز مشکل انجام می شود.

مهم است قبل از خرید سرور مجازی ایران، تحقیقات دقیقی انجام دهید و با دقت مزایا و معایب هر سرور را بررسی کنید تا تصمیم گیری بهتری داشته باشید و سروری را انتخاب کنید که به بهترین شکل نیازهای شما را برآورده می کند.

سوالات متداول سرور مجازی ایران

تحویل سرور های مجازی ایران چقدر زمان میبرد؟

تحویل سرویس ها داخل ایران حداکثر یک روز کاری زمان خواهد برد اما به صورت میانگین ۱ الی ۳ ساعت بعد از ثبت سفارش سرویس به شما تحویل داده خواهد شد

آیا امکان ارتقا سرور های مجازی ایران وجود دارد؟

بله در هر زمان از سیکل سرویس که بخواهید می‌توانید منابع سرور مجازی ایران خود را ارتقا دهید

سرعت و پینگ سرور های مجازی ایران چقدر است؟

پورت سرور های مجازی ایران یک گیگابیت اشتراکی می‌باشد و پینگ تایم به سرور های داخلی ( داخل ایران ) زیر یک میلی ثانیه می‌باشد

سرور های مجازی ایران بیشتر برای چه مواردی کاربرد دارند و توصیه میشوند؟

برای ثبت سفارش خودرو، سر خطی بورس، میزبانی هاستینگ، گرفتن وقت از سفارت ها، ران کردن ربات ها، پیاده سازی اپ، برنامه نویسی و...

از چه نوع هاردی در سرور های مجازی ایران استفاده شده است؟

هارد های سرور مجازی ایران از نوع SSD NVMe می‌باشد

سوالات متداولبرخی همراهان ما